Fiber Optik Altyapı

FiberFox ; Fiber optik altyapı sistemleri ile  Gpon  ve ODN kurulum, ODN planlama, FFTh, FTTB, FTTC, FTTN  hizmetleri sunmaktadır. Hizmetlerinde anahtar teslim çözümler ile birlikte Datacenter, OPGW, SCADA haberleşme sistemleri ve bir çok fiber haberleşme sistemlerinde profesyonel çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Hizmetlerimizden Bazıları

ODN Kurulum

ODN (Optical Distribution Network) PON ekipmanına dayalı bir FTTH fiber optik dağıtım hattıdır. Gpon ile Bu hatların kurulumu tecrübeli ekiplerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Kazı ve İnşaat

Gelişmiş Radarlar ile Fiber optik Kazı Öncesi Yer altındaki Mevcut Altyapı’nın Tespiti ve İşaretlemesi ile birlikte geçiş güzergahlarının kazısı gerçekleştirilerek fiber hatlarının çekilmesi sağlanmaktadır.

ODN Planlama

ODN (Optical Distribution Network) doğrulama ve planlama ,Backbone Fiber Core , kablo güzergahları, saha dolapları, spliter ve Homepass planlama hizmetleri sağlanmaktadır.

Fiber Optik Haberleşme Sistemi

iki veya birden fazla nokta arasında geleneksel bakır kablolama sistemlerinin kaldırılması ve bu nesneler yada cihazlar arasında fiber hatlarının network topoloji planı ile iletişimin sağlanması için anahtar teslim uygulamalar sağlanmaktadır.

Fiber Optik SCADA Kontrol

TCP/IP veya Modbus protokolleri ile Scada sistemlerinin haberleşmesi ve kontrol sistemlerinin projelendirilmesiyle anahtar teslim uygulamalar sağlanmaktadır.

Fiber Optik CCTV

Fiber Optik haberleşme sistemlerinde, CCTV, Mobese, sınır güvenliği görüntüleme cihazlarının haberleşmesi ve kontrol sistemlerinde anahtar teslim uygulamalar sağlanmaktadır.

Yüzlerce referans profesyonel destek için

Bazı Referanslarımız