Biz Kimiz?

FiberFox

2008 yılında bireysel firma olarak kurulan FiberFox, 2016 yılında kurumsal kimliği ile yüksek hızlı bağlantı cihazları ve çözümleri sağlayan küresel lider bir markadır. FiberFox, Fibline markası ile çeşitli standart telekomünikasyon ürünleri ve altyapı hizmeti sunar ve ayrıca ürünleri ihtiyaçlara göre özelleştirebilir. Tüm müşterilerimize verimlilik, yüksek kalite, sürekli yenilik ve erişim kolaylığı sağlayarak sektöre yön vermektir.

FiberFox, telekomünikasyon grupları, devlet kurumları, eğitim merkezleri, finans kuruluşları, tıbbi kurumlar, ulaşım merkezleri ve teknoloji kümeleri dahil olmak üzere yüzlerce  müşteriye ve sektöre hizmet vermektedir. Müşteriler, tüm hizmetlere kişisel bilgisayarları veya mobil cihazları aracılığıyla çevrimiçi olarak erişebilmektedir.

Güçlü Yönlerimiz

Kalite Garantisi

FiberFox, teknolojik üretim tekniklerini, teknolojik yenilikleri ve yönetim becerisini vurgulayan profesyonel ekibi ve üretimi ile birlikte birçok üst düzey üreticiyle de ortaktır. Üretimden sonra ürünler son teknoloji testler ile kontrol edilir. Her ürün, sevk edilmeden önce, uyumluluk ve stabilite açısından Fiberfox tarafından test edilir. Fiberfox ürünleri, ISO, ROHS, CE, FCC ve daha fazlası gibi uluslararası sertifikalarla desteklenmektedir.

Dijital Dökümantasyonlar

Kullanıcılar, Fiberfox.com.tr’de önemli dökümantasyon ve içeriğe erişebilirler. FiberFox, ürünleri özelleştirmek için geniş bir envanter ve çoklu seçenekler sunmaktadır. Her ürüne ait ayrıntılı teknik özellikler, kurulum kılavuzları, yazılım, yapılandırma protokollerine sahiptir.

Sorunsuz Hizmet

Kurumsal bir depo sistemi ile birlikte stoklu ve anlık üretim ile ürünlerin çeşitli teslimat yöntemleriyle hızlı bir şekilde üretim ve temin edilmesini sağlamaktayız. FiberFox genel olarak ertesi gün sevkiyatı ve tüm kargo yöntemlerinin kullanılmasına olanak sağlamaktadır. FiberFox ayrıca her müşteriye kişisel bir hesap yöneticisi, ücretsiz profesyonel teknik destek ve 7/24 online ve anlaşmaya göre yerinde fiziksel destek sağlar.

Altyapı Hizmetleri

Kurumsal bir yapı ile birlikte FiberFox yurt içi ve yurt dışında Fiber iletişim, Telekomünikasyon ve bilişim teknolojilerine dayalı, güçlü proje yönetim kadrosu ve geniş makine - ekipman parkı ile anahtar teslim akıllı altyapılar kurmakta ve işletmektedir.

Kalite Taahhüdü

Kaliteye olan bağlılığımız, ürünlerimizin en katı küresel standartlarla tam uyumlu olmasını sağlamaktadır