Garanti Kapsam ve koşulları

Fiberfox, her bir ürün için malzeme, işçilik, kullanım oranı ve yedek parçaların bulunabilirliğine bağlı olarak garanti sürelerini belirler ve bu süre boyunca size duruma göre para iadesi, değişim veya onarım hizmeti sunacağız. İade veya değişim için uygun olan ürünler için talep, iade/değişim süresi içerisinde gönderilmelidir. Sarf malzeme olarak işaretlenen öğeler için garanti süresi yoktur ve onarım hizmeti mevcut değildir.
Fiberfox garantisi, yalnızca normal kullanımdan kaynaklanan kusurları kapsar ve yanlış kullanım, kötüye kullanım, ihmal, değişiklik, elektrik gücüyle ilgili sorunlar, ürün talimatlarına uygun olmayan kullanım, doğa olayları veya yanlış kurulum veya yanlış çalıştırmadan kaynaklanan arızaları veya arızaları kapsamaz. Örneğin;  Fiberfox veya bir Fiberfox yetkili servis sağlayıcısı dışında herhangi biri tarafından yapılan onarımlar.
Bu tür herhangi bir onarım veya değiştirme, ürünlerin garanti süresini uzatmaz. Müşterinin talebi üzerine ve tamamen Fiberfox’un takdirine bağlı olarak, ikame ürün, Fiberfox’un iddia edilen uygun olmayan ürünü almasından önce sevk edilebilir. Makul bir soruşturma sonrasında iddia edilen uygunsuzluğun FiberFox tarafından tespit edilmemesi durumunda, müşteriden nakliye maliyeti, işçilik, eksik parçalar ve diğer ilgili maliyetleri içeren satın alma fiyatının %25’i kadar stoklama ücreti alınabilir.