Fiber Optik Zırhlı Patch Cord

Fiber hızında yüksek performans single mode ve multi mode fiber optik zırhlı patch cord üretimi ile özelleştirilebilir konnektör SC,LC,ST,FC ve yapıları ve istenilen metraj seçenekleriyle üretim sağlanmaktadır. 

Teknik Görünüm

Multi Mode İç Yapı

LSZH Dış Kılıf
YOFC İç Çekirdek

Single Mode İç Yapı

LSZH Dış Kılıf
YOFC İç Çekirdek

Fiber Optik Zırhlı Patch Cord

7mm CPRI Breakout Fiber Optik Patch Cord Üretimi

Fiber Optik Patch Cord

Single Mode ve Multi Mode Standart Patch Cord Üretimi

Fiber Optik MTP® / MPO Patch Cord

MTP® / MPO yapılarda ihtiyaca göre özelleştirilmiş Patch Cord Üretimi

Fiber Optik Pigtail

İhtiyaca özel konnektör yapıları ile fiber optik pigtail üretimi

Bazı Müşterilerimiz

Test ve Performans Ölçümü

Yüzeysel Polish Test

TX/RX Sinyal Kalitesi Testi

Interferometer Test

Güvenilirlik ve Kararlılık Testi

Zırhlı Patch Kablo