SC/UPC-SC/UPC | Single Mode G657.A2 Duplex Patch Cord

SC/UPC-SC/UPC Patch Cord;

SC (Square Connector) konnektörler 2,5 mm çapında soket yapısına sahiptir. PC, UPC ve APC kısaltmaları, seramik bileşik ferrülerinin yüzey geometrisindeki fiziksel farklılıkları ifade eden tanımlardır. UPC (Ultra Physical Contact) seramik ferrüleri konnektörlerin daha parlak düz bir yapıya sahip olduğunu belirtirken; APC (Angled Physical Contact), seramik bağlantı ferrülerinin daha fazla parlatılmış 8 ° açısal yapıya sahip olduğu anlamına gelir.

2,0 x 4,1 mm çift bağlantı kabloları, ITU-T G657.A2 bükülmeye duyarlı fiberlerden yapılmıştır. Daha sonra SC tipi konnektörler her iki uca bağlanır.

Özellikler

Geçici kayıp, IL (IEC 61300-3-4-Metod-B): ≤ 0,30 dB
Geri dönüş kaybı, RL (IEC 61300-3-6-Metod-B): ≥ 50 dB (UPC), ≥ 60 dB (APC)
Süreklilik:> 500 dövüş; 0.1 dB’lik tipik bir farkla
Yanmazlık için: UL94 V-0
Çalışma sıcaklığı: -20 °C ila + 70 °C
Konektör ucu geometrisi: IEC 61755-3
LC konektör uyumluluğu: IEC 61754-20, TIA 604-10-A, RoHS
SC konektör uyumluluğu: IEC 61754-4, TIA 604-3, RoHS
FC konektör uyumluluğu: IEC 61754–13, TIA 604–4 – A, RoHS
ST konektör uyumluluğu: IEC 61754-2, TIA 604-2, RoHS
LSH konektör uyumluluğu: IEC 61754 – 15, TIA 604 – 16, RoHS

Teknik Dökümanlar (Download)