SC/UPC Pigtail | Multi Mode G651.OM4

SC/UPC Pigtail;

 

SC (Square Connector) konnektörler 2,5 mm çapında soket yapısına sahiptir. PC, UPC ve APC kısaltmaları, seramik bileşik ferrüllerin yüzey geometrisindeki fiziksel farklılıkları ifade eden tanımlardır. UPC (Ultra Physical Contact) seramik ferrül konnektörlerin daha parlak düz bir yapıya sahip olduğunu belirtirken; APC (Angled Physical Contact), seramik bağlantı ferrüllerin daha fazla parlatılmış 8 ° açısal yapıya sahip olduğu anlamına gelir.

0,9 mm çapındaki pigment kabloları, kolayca çözülebilen tüplerden yapılmıştır ve hassas liflere sahiptir ITU-T G651.OM4. Daha sonra bir uçta bir SC konektörü ile birleştirilir. 12 renkli örgü seti için standart renk TIA / EIA-598 kullanıldı.

Özellikleri
Geçiş Kaybı, IL (IEC 61300-3-4-Method-B): ≤ 0.30 dB
Geri Dönüş Kaybı, RL (IEC 61300-3-6-Method-B): ≥ 35 dB (UPC),
Süreklilik: >500 kapışma; 0,1 dB tipik değişim ile
Yanmazlık: UL94 V-0
Çalışma Sıcaklığı: -40°C ile +75°C arasında
Konnektör Uç Geometrisi: IEC 61755-3
LC Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754-20, TIA 604-10-A, RoHS
SC Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754-4, TIA 604-3, RoHS
FC Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754–13, TIA 604–4–A, RoHS
ST Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754–2, TIA 604–2, RoHS
LSH Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754-15, TIA 604-16, RoHS

Teknik Dökümanlar (Download)