SC/UPC Pigtail 12 Fiber | Single Mode G657.A2

SC/UPC Pigtail;

 

SC (Square Connector) tip konnektöre sahip pigtail 2.5 mm çaplı zirkonya seramik ferrül yapısına sahiptir. PC, UPC ve APC kısaltmaları, konnektörlerin mikron seramik ferrüllerin üzerindeki yüzey geometrilerinin fiziksel ölçüde farklarını ifade eden tanımlamadır. UPC (Ultra Physical Contact) konnektörün üzerindeki zirkonya seramik ferrül yapısının ekstra parlatılmış düz bir yapıya sahip olduğunu ifade ederken; APC (Angled Physical Contact) ise konnektörde bulunan zirkonya seramik ferrül yapısının ekstra parlatılmış olup 8° açılı bir yapıya sahip olduğunu ifade eder.

0,9 mm çapındaki pigtail kabloları kolay sıyrılabilen tüp olarak ve ITU-T G657.A2 bükülmeye duyarlı fiber kablolar ile üretilir. Daha sonra bir ucunda SC konnektörün montajı yapılır. 12 renkli pigtail setleri için TIA/EIA-598 renk standardı kullanılmaktadır.

Özellikleri
Geçiş Kaybı, IL (IEC 61300-3-4-Method-B): ≤ 0.30 dB
Geri Dönüş Kaybı, RL (IEC 61300-3-6-Method-B): ≥ 50 dB (UPC); ≥ 60 dB (APC)
Süreklilik: >500 kapışma; 0,1 dB tipik değişim ile
Yanmazlık: UL94 V-0
Çalışma Sıcaklığı: -40°C ile +75°C arasında
Konnektör Uç Geometrisi: IEC 61755-3
LC Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754-20, TIA 604-10-A, RoHS
SC Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754-4, TIA 604-3, RoHS
FC Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754–13, TIA 604–4–A, RoHS
ST Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754–2, TIA 604–2, RoHS
LSH Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754-15, TIA 604-16, RoHS

Teknik Dökümanlar (Download)