SC/APC-SC/APC | Single Mode G657.A2 Simplex Patch Cord

SC/APC-SC/APC Patch Cord;

SC APC Patch Cord Single Mode G657.A2 Simplex Patch Cord, SC (Square Connector) tipi konnektörler 2,5 mm çapında ferrrül yapısına sahiptir. PC, APC ve UPC kısaltmaları, seramik bağlantı halkaları üzerindeki yüzey geometrilerindeki fiziksel farklılıkları ifade eden tanımlardır. UPC (Ultra Physical Contact) konnektördeki seramik halkaların ekstra parlak düz bir yapıya sahip olduğunu belirtirken; APC (Angled Physical Contact), konnektörün seramik halkalarının ekstra cilalı 8° açılı bir yapıya sahip olduğu anlamına gelir.
2.0 mm çaplı patch kablolar, ITU-T G657.A2 bükülmeye duyarlı fiberlerden yapılmıştır. SC tipi konektörler daha sonra her iki uca da monte edilir.
Özellikler

Geçici kayıp, IL (IEC 61300-3-4-Metod-B): ≤ 0,30 dB
Geri dönüş kaybı, RL (IEC 61300-3-6-Metod-B): ≥ 50 dB (UPC), ≥ 60 dB (APC)
Süreklilik:> 500 dövüş; 0.1 dB’lik tipik bir farkla
Yanmazlık için: UL94 V-0
Çalışma sıcaklığı: -20 °C ila + 70 °C
Konektör ucu geometrisi: IEC 61755-3
LC konektör uyumluluğu: IEC 61754-20, TIA 604-10-A, RoHS
SC konektör uyumluluğu: IEC 61754-4, TIA 604-3, RoHS
FC konektör uyumluluğu: IEC 61754–13, TIA 604–4 – A, RoHS
ST konektör uyumluluğu: IEC 61754-2, TIA 604-2, RoHS
LSH konektör uyumluluğu: IEC 61754 – 15, TIA 604 – 16, RoHS

Teknik Dökümanlar (Download)