SC/APC-LC/UPC | Single Mode G657.A2 Simplex Patch Cord

SC/APC-LC/UPC Patch Cord;

SC (Square Connector) konnektörler 2,5 mm çapında soket yapısına sahip olup; LC (Lucent Connector) konnektörler 1,25 mm çapında soketlere sahiptir. PC, UPC ve APC kısaltmaları, seramik bileşik ferrüllerin yüzey geometrisindeki fiziksel farklılıkları ifade eden tanımlardır. UPC (Ultra Physical Contact), seramik bağlantı ferrüllerinin ekstra cilalı düz bir yapıya sahip olduğunu belirtirken; APC (Açılı Fiziksel Temas), seramik bağlantı ferrüllerinin daha fazla parlatılmış 8 ° açısal yapıya sahip olduğu anlamına gelir.

2.0 mm çapındaki bağlantı kabloları, hassas bükülü fiberlerden ITU-T G657.A2’den yapılmıştır. Ardından bir uçta SC tipi bağlantı; Diğer uca bir LC tipi konektör bağlanır.

Özellikler

Geçici kayıp, IL (IEC 61300-3-4-Metod-B): ≤ 0,30 dB
Geri dönüş kaybı, RL (IEC 61300-3-6-Metod-B): ≥ 50 dB (UPC), ≥ 60 dB (APC)
Süreklilik:> 500 dövüş; 0.1 dB’lik tipik bir farkla
Yanmazlık için: UL94 V-0
Çalışma sıcaklığı: -20 °C ila + 70 °C
Konektör ucu geometrisi: IEC 61755-3
LC konektör uyumluluğu: IEC 61754-20, TIA 604-10-A, RoHS
SC konektör uyumluluğu: IEC 61754-4, TIA 604-3, RoHS
FC konektör uyumluluğu: IEC 61754–13, TIA 604–4 – A, RoHS
ST konektör uyumluluğu: IEC 61754-2, TIA 604-2, RoHS
LSH konektör uyumluluğu: IEC 61754 – 15, TIA 604 – 16, RoHS

Teknik Dökümanlar (Download)